HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video
View Video
Video nga kategoria superiore per sezonin 2012-13.
View Video
Video nga kombetarja shqiptare.
View Video
Video nga Kupa e Shqiperise per sezonin 2012-13
View Video
Legjonaret (24 videos)
Video te ndryshme nga lojtaret shqiptare.
View Video
Video nga sezoni 2010-2011 i Superliges shqipetare.
View Video
Video nga tifo-grupet shqiptare.
View Video
Video te ndryshme (17 videos)
Video te ndryshme.
View Video
Video nga Superliga Shqiptare sezoni 2009-2010.
View Video
Video nga Kategoria e Pare. Sezoni 2009-2010.
View Video
Video nga superliga e Kosoves
View Video
Skuadrat Shqiptare (10 videos)
Video nga skuadrat shqiptare dhe kampionatet e kaluara.