HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Euro 2016 - France 2016
Match Schedule for ShqiperiIcal export

 MD nr VenueDateTimePresentHome Team   Away TeamResult 
events.png12 SFB 11.06.201615:00 h00:00ShqiperiRepublika e Shqiperise-Switzerland, Swiss ConfederatiZvicer0-1thumbs_down.png
events.png215 SV 15.06.201621:00 h00:00FrancaFrance, French Republic-Republika e ShqiperiseShqiperi2-0thumbs_down.png
events.png325 SdL 19.06.201621:00 h00:00RumaniaRomania-Republika e ShqiperiseShqiperi0-1thumbs_up.png