HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
Shkodran Mustafi, deshira ime me e madhe, te rikthehem perseri !
nga Gent Mebelli    E mërkurë, 17 Prill 2024 02:28    pdfShtypEmail
shkodran mustafiShkodran Mustafi, deshira ime me e madhe, te rikthehem perseri !Shkodran Mustafi, ylli shqiptar Kampion Bote ne vitin 2014, mendon te vazhdoje

ende karrieren e tij dhe ka shprese te madhe...
Lexo ma...
 
Nofka “Vizekusen”, Rraklli ja ngjiti dhe Xhaka ja hoqi
nga Gent Mebelli    E martë, 16 Prill 2024 15:08    pdfShtypEmail
altin rraklli unterhNofka “Vizekusen”, Rraklli ja ngjiti dhe Xhaka ja hoqi

Bayer 04, nje hitori si ne perralle qe do tregohet nder breza.Protagonist: Altin Rraklli :

E shtune 20. Maj 2000, Bundesliga: dita e...
Lexo ma...
 
KRENARITE shqiptare kampion te Bundesliges
nga Gent Mebelli    E martë, 16 Prill 2024 00:00    pdfShtypEmail
shaqiri xhakaKRENARITE shqiptare kampion te Bundesliges

Xherdan Shaqiri ylli shqiptar,

Kampion i Bundesliges me FC Bayern ne vitet 2013, 2014, 2015.

Xherdan Shaqiri fitoi tre kampionate radhazi me Bayern e...
Lexo ma...
 
Pak minuta ne kembet e YJEVE KUQ E Zi
nga Gent Mebelli    E diel, 14 Prill 2024 00:00    pdfShtypEmail
kombetarja shqiptarePak minuta ne kembet e YJEVE KUQ E Zi

 

Armando Broja, eshte aktivizuar te Fulhamit vetem 10 minuta, duke u lene pothuajse gjithe kohes ne tribune trajneri Silva.

Jasir Asani...
Lexo ma...
 
Berat Gjimshiti & Atalanta fitojne ne Anfield Road
nga Gent Mebelli    E premte, 12 Prill 2024 00:00    pdfShtypEmail
djimsiti-atalanta-bergamoBerat Gjimshiti & Atalanta fitojne ne Anfield Road 


Sot ne mengjes, mbrojtësi i Atalantes Berat Gjimshiti kazbuluar sekretin e fitores ndajLiverpoolit. Ai tha se të gjithe...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL