HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Team Info - Erzeni
Erzeni
Club Name:KF Erzeni
Team Name:Erzeni
Short Name:ERZ

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 11 4 0 2/0/2 6:6 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 31 2 0 0/0/2 1:5 0
2018-19 Kategoria 1 4 18 32 10/2/6 24:15 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 34 4 0 1/0/3 4:11 0
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 4 0 19 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 5 18 37 12/1/5 32:14 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 21 2 0 0/1/1 3:5 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 27 2 0 0/0/2 0:4 0
2015-16 Kategoria 1 7 27 34 10/4/13 47:45 0
2010-11 Kupa e Shqiperise 21 2 3 1/0/1 4:3 0