HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
 List of teams in project

 Name of TeamName of assigned Club Address of Club
Show project related information of the Team [Bylis]BylisKF BylisShow project related information of the Club [KF Bylis]KF Bylis,
,
,
Ballsh,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Flamurtari]FlamurtariKS FlamurtariShow project related information of the Club [KS Flamurtari]KS Flamurtari,
Stadiumi Flamurtari, Vlore – Albania,
,
Vlore,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Kukësi]KukësiKS KukësiShow project related information of the Club [KS Kukësi] 
Show project related information of the Team [Laci]LaciKF LaçiShow project related information of the Club [KF Laçi]KF Laçi,
Prane Bashkise se Qytetit, Lac – Albania,
,
Lac,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Luftetari]LuftetariKS LuftetariShow project related information of the Club [KS Luftetari]KS Luftetari,
,
,
Gjirokaster,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Partizani]PartizaniFK PartizaniShow project related information of the Club [FK Partizani]FK Partizani,
,
,
Tirane,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Skenderbeu]SkenderbeuKS SkenderbeuShow project related information of the Club [KS Skenderbeu]KS Skenderbeu,
Prane Stadiumit, Korce – Albania,
,
Korce,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Teuta]TeutaKF TeutaShow project related information of the Club [KF Teuta]KF Teuta,
Stadiumi Niko Dovana, Nr.1, Durres – Albania,
,
Durres,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Tirana]TiranaKF TiranaShow project related information of the Club [KF Tirana]KF Tirana,
Stadiumi Selman Stermasi, Tirana-Albania,
,
Tirane,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Vllaznia]VllazniaKF VllazniaShow project related information of the Club [KF Vllaznia]KF Vllaznia,
Stadiumi Loro Boriçi, Lagja Kongresi Permetit, Rruga Musa Luli, Shkodër Albania.,
Shkoder,
Shkoder,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise