HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Video

Gaz Metan Medias - FC Botosani 1-2 (goli i Azdren Llullakut)

Mund ta shikoni videon pas  sec

fatjon » 6pm - July 27, 2013
Gaz Metan Medias - FC Botosani 1-2 ~ Rezumat complet HD ~ 26 Iulie 2013Echipele de start:Gaz Metan: Pleşca - Trtovac, Frăsinescu, Markovici, Buzean - Avram, Tahar - Cojocnean, Vitinho, C. Petre - LullakuRezerve: Buchta, Ciucă, O. Covaciu, Zaharia, F. Bravo, R. Gaşpar, GheorgheFC Botoşani: Curileac - Patache, Tincu, Ursu, Acsinte - Fulop, Vaşvari, M. Croitoru, Vraciu - Cîrjan, HadnagyRezerve: Perianu, Tăban, Maghici, I. Matei, Ghinga, Codoban, Plămadă
Rating: 0.0 (0 Votes)

Video Comments


busy