HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zbardhet lista e lojtareve qe do luajne kunder Haitit
nga Albaniassocer   E martë, 04 Mars 2014 00:01   pdfShtypEmail

Perfaqesuejsa eKosovesËshtë zbuluar lista e futbollistëve të ftuar në përfaqësuesen e Kosovës qe me daten 5 Mars do luajne miqesoren historike kunder Haitit.Ndeshja do te zhvillohet ne stadjumin Adem Jashari te Mitrovices.Me poshte lista e plote.

1.Samir Ujkani Palermo
2.Kushtrim Mushica FC Prishtina
3.Julian Bibelaj Eintracht Frankfurt
4.Avni Pepa Sandnes Ulf
5.Lorent Sadiku Helsingborg
6.Lum Rexhepi FC Honka
7.Shkodran Metaj FC Emmen
8.Shpetim Hasani Orebro
9.Ardian Gashi Helsingborg
10.Anel Raskaj Sandnes Ulf
11.Fanol Prededaj Energie Cottbus
12.Enis Alushi FC Kaiserslautern
13.Liridon Krasniqi Fethiyespor
14.Kristian Nushi FC St.Gallen
15.Enis Bunjaku Eintracht Frankfurt
16.Faton Toski FSV Frankfurt
17.Flamur Kastrati Stromgodset IF
18.Albert Bunjaku FC Kaiserslautern
19.Ilir Azemi SpVgg Greuther Furth
20.Alban Bunjaku Sevilla
21.Bersant Celina Manchester City

22.Zymer Bytyqi  If Sadnes


busy
komente