HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

Topics in Category: Kampionati i Kosoves

24 Repliesemo
Topic started 12 years 9 months agoby SPORTIKOMBETAR
77.4k Views
0 Repliesemo
Topic started 12 years 10 months agoby SPORTIKOMBETAR
7263 Views
0 Repliesemo6353 Views
1 Repliesemo
Topic started 13 years 2 months agoby SPORTIKOMBETAR
7429 Views
0 Repliesemo6308 Views
1 Repliesemo6884 Views
1 Repliesemo6280 Views
0 Repliesemo5429 Views
0 Repliesemo5713 Views
0 Repliesemo6084 Views
3 Repliesemo7614 Views
0 Repliesemo5578 Views
6 Repliesemo
Topic started 13 years 7 months agoby SPORTIKOMBETAR
19.3k Views
0 Repliesemo5658 Views
0 Repliesemo5452 Views
0 Repliesemo5609 Views
0 Repliesemo5648 Views
0 Repliesemo5452 Views
0 Repliesemo5430 Views
0 Repliesemo5321 Views
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.078 seconds