HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me

Futbolli Shqiptar

Diskutime rreth futbollit shqiptar.
Diskutime rreth kombetares shqiptare.
1Topics1Replies
by tigri-verdheblu
14 years 10 months ago
Superliga Shqiptare 2009-10
4Topics22Replies
by kijevo
13 years 1 week ago
Kupa e Republikes
1Topics0Replies
by Fkvllaznia
14 years 4 months ago
Diskutime te ndryshme rreth kampionateve futbollistike ne Kosove.
26Topics36Replies
by SPORTIKOMBETAR
12 years 4 months ago
Diskutime te ndryshme rreth kampionateve futbollistike ne Maqedoni.
0Topics0Replies No Posts

Te ndryshme

Tema te ndryshme nga futbolli i huaj.
Diskutime rreth kampionatit Boteror Afrika 2010 si edhe lojes se parashikimeve.
0Topics0Replies No Posts

Who Is Online

Total users online: 0 Members and 773 Guests Online
Legend:  Site Administrator Global Moderator Moderator Banned User Guest
  • Total Messages: 91 | Total Subjects: 32
  • Total Sections: 2 | Total Categories: 6
  • Today Open: 0 | Yesterday Open: 0
  • Today Total Answer: 0 | Yesterday Total Answer: 0
Time to create page: 0.039 seconds