HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Maqedoni/ Shpetim Duro nis stervitjen me Shkendijen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 25 Nentor 2013 23:43   pdfShtypEmail

shpetim duro tek shkendijaTrajneri i ri i skuadres tetovare Shkendija, ka nisur punen e tij te re. Shpetim Duro eshte prezantuar me skuadren dhe me mediat vendore dhe pasi ka thene fjalen e tij te pare ka filluar stervitjen per te pergatitur takimin e rradhes. Duro do te drejtoje provizorisht skuadren tetovare ne tre ndeshjet e mbetura dhe ne janar pritet te nenshkruaj nje kontrate afatgjate. “Jam i lumtur qe mu dha rasti te drejtoj kete skuader. Eshte nje eksperience e re per mua dhe do ta shfrytezoj per te bere me te miren me kete skuader te cilen e kam pare dhe e njoh ashtu si njoh mjaft mire edhe futbollin maqedonas”, ka thene shkurtimisht Shpetim Duro.


busy
komente