HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Maqedoni/ Shpetim Duro trajneri ri i Shkendijes se Tetoves
nga AlbaniaSoccer   E diel, 24 Nentor 2013 19:24   pdfShtypEmail

shpetim duro-Shpetim Duro pritet te marre postin e trajnerit te skuadres shqiptare ne Maqedoni, Shkendija e Tetoves. Duro ka marre rrugen drejt destinacionit te ri dhe pritet qe te henen te behet prezantimi tek skuadra e re. Shkendija ka larguar maqedonasin Jovanovski dhe vendin e tij pritet ta marre ish trajneri i Skenderbeut. Duro eshte i gatshem per kete aventure te re dhe do te kete si synim te shpetoj sezonin e skuadres shqiptare ne Maqedoni qe edhe pse ka gjetur nje sponsor te fuqishem si “Ecolog” nuk ka mundur ti rikthehet niveleve te larta.


busy
komente